imajbet Mevcut Ödeme Usulleri

İmajbet, muhtelif alternatifler sunarak para yatırma harekâtlarınızı basitleştirir. Paykasa, Cashixir, AstroPay, EcoCard, PayKwik, Yapıkredi, EpayCode, Neteller ve LmgVoucher, PttBank, ZiraatBank, ING, Deniz Bank, AK Bank, CepBank ve Türkiye Bankasi dahil olmak üzere bir hayli bankacılık müessesesinde kullanilabilir. Unutmayın, bu usullerden birkaçını kullanarak para yatırma harekâtınız için iyi bir bonus alabilirsiniz.

Para çekme operasyonları birkaç değişik biçimde işlenebilir. NetCard ile oyuncular 50 USD ile 5.000 TL arasında para çekimi yapılırken, oyuncular Neteller kullanarak 30 USD ile 5.000 TL arasında para sürükleyebiliyor. Süratli ve basit bir usul olan Banka Havale / Eft, 4 saatten daha az bir zamanda 100 TL’lik asgari para çekme harekâtını reelleştirecek.

Basit Harekât Garantisi

Lütfen para çekmeden evvel kimlik ve yaş doğrulamasını bitirmeniz gerektiğini unutmayın. Bu kanunen gereklidir. Bunu yapmak için, hesap ayrıntılarınızdaki “Doğrulama” iletişimini tıklamanız ve yönergeleri takip etkeniz yeterlidir. Birkaç evrakın elektronik kopyalarına gereksiniminiz olacak ve birkaç gün içinde onaylanmanız gerekir. İmajbet, bu operasyonları büyük bir basitlikle asıllaştırabilir.